Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

sfidon

Luana Vjollca SFIDON mediat serbe, i përshëndet me VIDEON patriotike

Së fundmi në mediat serbe kanë qarkulluar lajme për moderatoren, njëkohësisht edhe këngëtaren Luana Vjollca. Mediave serbe duket se nuk i...

E gjobitën me 40 milion lekë, Arbër Çepani SFIDON qeverinë, publikon FOTO me ish-ministrin dhe kryetarin e bashkisë

Arbër Çepani, i riu biznesmen, u vu në qendër të vëmendjes mediatike kur tatimet muaj më parë ‘zbarkuan’ në lokalin e tij ‘Komiteti’ në...

Marina Vjollca sfidon publikisht Luanën, ja ç’ka bërë (FOTO)

Marina dhe Luana Vjollca janë dy motrat më të famshme në Shqipëri. Së funmdi përmes një videoje që postoi në...

Lajmet e fundit