Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

sesioni i ri parlamentar

Nis nesër sesioni i ri parlamentar: Nga reforma territoriale te ligji për “spiunët”, çfarë do diskutohet mes tensioneve politike në Kuvend

Ditën e hënë pritet të nisë sesioni i tretë i Legjislaturës së dhjetë të Kuvendit të Shqipërisë. Deputetët do të mblidhen në orën 18:00 në...

‘Ne do vijojmë të përçajmë Shqipërinë’, Hajdari e nis me gafa: Pjetrinin e sollët ju… (VIDEO)

Në nisjen e sesionit të ri parlamentar të legjislaturës së nëntë të Parlamentit, deputetja Rudina Hajdari gjatë fjalimit të saj në foltore ka bërë...

Sesioni i ri parlamentar, Braho thumbon kreun e Ballit Kombëtar: Hani ndonjë pulë! Ia kthen Alimadhi: Juve do ju japim kockat (E PLOTË)

Kreu i Ballit Kombëtar dhe deputeti i parlamentit të Shqipërisë, Adriatik Alimadhi ka folur në foltoren e parlamentit në seancën e parë të sesionit...

Nis sesioni i ri PARLAMENTAR: Deputetët rikthehen në Kuvend, nuk mungon as OPOZITA (FOTO)

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka çelur sot sesionin e ri parlamentar me një bilanc të shkurtër të projektligjeve të miratuara gjatë sesionit të...

Sesioni i ri parlamentar, Kuvendi maqedonas miraton dy ministrat e rinj

Parlamenti i Maqedonisë së Veriut ka votuar ditën e sotme dy ministra të rinj, Nina Angellovskën për ministre të Financave dhe Hisen Xhemailin për...

Opozita BOJKOTON sesionin e ri parlamentar, RAMA ironizon BERISHËN: Sali ta qaj hallin Sali, të vështirë e ke… (FOTO)

Sapo kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha përfundoi fjalimin e mbajtur në foltore, opozita bojkotoi sesionin e ri parlamentar. Të gjithë...

Sesioni i ri parlamentar, Gramoz Ruçi bashkëbisedim me gazetarët

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, zhvilloi një bashkëbisedim me gazetarët mbi analizën e sesionit të kaluar dhe prioritetet e sesionit të ri parlamentar. ...

Kuvendi nis sesionin e ri, ja kur zhvillohet seanca e parë

Sesioni i ri parlamentar fillon më 3 shtator.   Data është konfirmuar nga Kuvendi, i cili e ka publikuar në faqen...

Nis sesioni i ri parlamentar, Meta: Të përçojmë mesazhin e Nënë Terezës në punën tonë

Ka nisur sot sesioni i ri parlamentar me njoftimin e projektligjeve të depozituara në Kuvend dhe betimin e deputetes më të re, Dhurata Çupi....

Lajmet e fundit