Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

servilizem

Akuza e fortë e Agron Shehaj: Sot në PD vlerësohet servilizmi dhe bindja e verbër, me mua do të ketë mundësi për të gjithë

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Agron Shehaj, ka lëshuar akuza të forta për PD-në, pasi shprehet se në parti vlerësohet vetëm servilizmi dhe...

Lajmet e fundit