Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

Sergjo Kukaj

Shkaktoi aksidentin ku vdiqën dy 20-vjeçarë në Shkodër, polici arrestohet nga kolegët e tij

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një kolegun e tyre, shtetasin V.N., 53 vjeç pasi ishte një nga personat e përfshirë në aksidentin...

DALIN FOTOT e dy 20-vjeçarëve që humbën jetën në aksidentin tragjik në Shkodër

Në fotot e mësipërme janë dy të rinjtë që humbën jetën në aksidentin tragjik që u shënua ditën e sotme në Shkodër. Tre makina janë...

Audi në mes të rrugës, Volkswageni në kanal dhe Mercedesi në arë, Pamje të frikshme nga aksidenti në Shkodër: Humbin jetën dy 20 vjeçarë...

Dy të rinj kanë ndërruar jetë në Shkodër, si pasojë e një aksidenti të rëndë të ndodhur mëngjesin e sotëm. Tre makina janë përfshirë...

Lajmet e fundit