Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
2.1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Sergei Ryabkov

“Ne nuk do të mbyllim sytë”, Rusia paralajmëron se zgjerimi i NATO-s do të ketë efekt destabilizues në botë

Zëvendës ministri i jashtëm i Rusisë, Sergei Ryabkov, u shpreh se zgjerimi i NATO-s me anëtarësimin e Suedisë dhe Finlandës, do të ketë efekt...

Lajmet e fundit