Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

sera

Godit sërish deputeti i Lushnjes: Shoqja ministre vish çizmet e llastikut e hiq takat, do të të çoj te fermerë të majtë, nuk hanë...

Deputeti i Lushnjes së PD, Saimir Korreshi ka postuar foto të disa serave në këtë qytet që janë shkatërruar nga furtuna duke shkaktuar kështu...

HASHASHI në serat e shtetit në Lushnje, mes domateve, zbulohet HISTORIA: Ja kujt i përkasin fidanët, u dërguan edhe në Fushë Krujë për rritje

Ministria e Bujqësisë reagoi sot për bimët “e dyshimta” që u shfaqën në një video të shpërndarë nga ministrja Milva Ekonomi, mes serave të...

EMRAT/ Operacioni “Bulshar” çon në pranga dy persona në Mirditë, kultivonin kanabis në sera dhe posedonin armë zjarri

Policia e Lezhës ka arrestuar dy persona, pasi akuzohen për kultivimin e bimëve narkotike dhe armëmbajtje pa leje. Sipas njoftimit, në pranga kanë rënë Kledison...

Arrestohet 24-vjeçari, dhunoi babain, kushëririn dhe shkatërroi serat

Një 24 vjeçar në qytetin e Lushnjes ka rrahur babain e tij si dhe ka goditur me mjete të forta djalin e xhaxhait që...

Lajmet e fundit