Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

sende te forta

Sherr në Mallakastër, 48-vjeçari dhunon me sende të forta një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mallakastër, ku një 48-vjeçar ka dhunuar me sende të fortë një person. Bëhet me dije se ka nisur...

E rëndë në Lushnjë, dy persona dhunojnë me sende të forta 30-vjeçaren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 30-vjeçare është dhunuar me sende të forta. Bëhet me dije se se është dhunuar shtetësja...

Plas SHERRI në Vlorë, dy persona goditen me sende të forta, njëri prej tyre përfundon në spital

Një sherr mes dy personave ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Policia bën me dije se janë konfliktuar dhe kanë goditur...

EMRI/ Sulmohet me sende të forta pranë servisit të tij një 51 vjeçar në Sarandë

Një 51 vjeçar është qëlluar me sende të forta pranë servisit të tij në vendin e quajtur Qafë gjashtë në Sarandë. Mësohet se Pëllumb Sejdi...

Rrahu me sende të forta dhe bëri për spital 58-vjeçar, arrestohet 62-vjeçari në Lushnje

Një 62-vjeçar ka rënë në prangat e policië së Lushnjes pasi ka dhunuar një person në Lushnje. Bëhet me dije se ka rënë në pranga...

Arrestohen 2 të rinj në Sarandë, plagosën me sende të forta 59 vjeçarin

2 të rinj në Sarandë janë arrestuar pasi akuzohen për plagosje me dashje. Bëhet fjalë për dy  të rinjtë A Aleksi...

Godet me sende të forta, ish-guan, djalin dhe kunatin, arrestohet 50-vjeçari

Policia e Elbasanit parandalon përshkallëzimin e një konflikti me pasoja në familje. Blutë bëjnë me dije se është arrestuar një 50-...

Plagos nipin me sende të forta, arrestohet 57-vjeçari

Një 57-vjeçar është arrestuar në Cërrik. Burime nga policia bëjnë me dije se në pranga ka rënë N.K, 57-vjeç, banues në fshatin Shkozë. ...

Plagosën me sende të forta nje 43-vjeçar, arrestohen dy persona në Pogradec

Policia e Pogradecit ka arrestuar dy persona pasi kanë plagosur me sende të forta një 43-vjeçar. Në pranga u vunë shtetasit...

Rrahën me sende të forta një person, arrestohen babë e bir

Policia e Kolonjës ka arrestuar babë e bir pasi dyshohet se kanë rrahur me sende të forta shtetasin I.M banues në Tiranë. ...

Lajmet e fundit