Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

seman

Po peshkonte në lumin Seman, gjendet i pajetë 14-vjeçari

Është gjetur i pajetë trupi i 14-vjeçari që u zhduk dje në luminin Seman në Roskovec. 14-vjeçari ka qenë duke peshkuar dhe dyshohet se është...

Vijojnë kërkimet për gjetjen e trupit të 14-vjeçarit në lumin në Seman, 10 vite më parë familjës Saka iu mbyt një tjetër fëmijë

Vijojnë kërkimet për 14-vjeçarin, i cili dyshohet se është mbytur pasi ka rënë në lumit Seman në Roskovec. 14-vjeçari ka qenë duke peshkuar dhe dyshohet...

Hyri për t’u larë në lumin Seman, zhduket 14-vjeçari

Një fëmijë 14-vjeçar ka humbur teksa ishte duke peshkuar buzë lumit Seman në Roskovec. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 19:00, ku sipas...

Gjendet një trup i pajetë në grykëderdhjen e lumit Seman

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në grykëderdhjen e lumit Seman, në Fier. Sipas informacioneve paraprake, kufoma i përket një mashkulli, por...

Kishin “zaptuar” bregdetin pa leje, procedohen 13 administratorë subjektesh në Seman, Darzezë dhe Divjakë, hiqen me qindra shezlonge dhe çadra

Pas operacionit të zhvilluar ditën e djeshme në vijën bregdetare, uniformat blu kanë vijuar me procedimet ndaj administruesve të lokaleve dhe hoteleve. Sipas njoftimit të...

Dy serfistëve u çahet balona në det, rrjedha i çon afër grykëderdhjes së Semanit

U çahet balona në det, rrjedhja i çon dy serfistët drejt grykëderdhjes së Semanit. Mësohet se serfistët, identiteti i të cilëve...

Përfshihet nga flakët zona e Hidrovorit në Seman, digjen pisha dhe bimësi e ulët

Një zjarr i madh ka përfshirë mesditën e sotme zonën e Hidrovorit në Seman. Burime bëjnë me dije se flakët kanë...

Po mbytej në lumin Seman, dy policët shpëtojnë gruan në Fier

Policia në bashkëpunim me qytetarët kanë shpëtuar mbrëmjen e sotme një grua në Fier, të cilën po e merte rrjedha e lumit. ...

Mbytet peshkarexha në Seman

Mbytet një peshkarexhë në grykëderdhjen e Semanit. Mësohet se në bordin e peshkarexhës ndodheshin katër peshkatarë. Këta të fundit pas...


Lajmet e fundit