Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

Selman Balla

I dënuar me 11 vite burg nga Italia për tentativë vrasje dhe grabitje me armë, arrestohet 56-vjeçari në Tiranë

Selman Balla i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Itali ka rënë në prangat e policisë. Policia njofton se Selman Balla 56-vjeç është i shpallur në...

Lajmet e fundit