Tirana
broken clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
0.5kmh
75 %
Mër
19 °
Enj
21 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

selim cekaj

Apeli i Posaçëm bën mbrapa, Gjykata çon “në shtëpi” Selim Çekajn, pronari i “Ecoalmax” dhe babai i Arbër Çekaj

Selim Çekaj, pronar i kompanisë së bananeve "Ecoalmax" dhe babai i Arbër Çekaj, ka dalë nga burgu dhe do të qëndrojë në "Arrest në...

SPAK kërkoi lirimin, GJKKO refuzon sërish lirimin e babait të Arbër Çekajt

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ka lënë sërish në qeli Selim Çekajn, babain e Arbër Çekajt. Për herë të dytë GJKKO ka refuzuar...

Dështon seanca për ndryshimin e masës ndaj Selim Çekajt, avokati: E braktisëm seancën, kërkuam përjashtimin e gjyqtarit

Ka dështuar seanca për Selim Çekën, në Gjykatën e Apelit të Posaçëm për ndryshimin e masës së sigurisë të Selim Çekajt, pasi avokati i...

49 kg kokainë në konteinerin e ‘Ecoalmax’, zbardhet dëshmia e Selim Çekajt: Unë porosita banane në Ekuador, dhe banane prisja

Gjykata e Durrësit ka lënë në burg 72 vjeçarin Selim Çekaj, pronari i kompanisë së bananeve “Ecoalmax”, në konteinerin e së cilës u kapën...

U kap me 49 kg kokainë, flet avokati i Selim Çekaj: Është 72 vjeç, nuk di as anglisht as spanjisht, si komunikoi me trafikantët...

Sot Gjykata e Durrësit dha vendimin duke e lënë në burg babain e Arbër Çekaj, Selim Çekaj, i cili u kap me 49 kg...

Iu kapën 49 kg kokainë në kontenier bananesh, Gjykata jep vendimin për Selim Çekaj

Gjykata e Durrësit ka dhënë vendimin "arrest me burg" për 72-vjeçarin Selim Çekaj, të cilit iu gjetën nga policia 49 kg drogë e llojit...

U kap me 49 kg kokainë në konteiner, shtyhet seanca për Selim Çekajn, flet i biri: Me babanë ç’keni, është profesor i nderuar

Gjykata e Apelit ka shtyrë seancën për të pandehurin Selim Çekajn. Ky i fundit u kap me 49 kg kokainë në konteiner. Mësohet se shkak...

FOTO: Ky është 72 vjeçari Selim Çekaj, pronari i kompanisë së bananeve ‘Ecoalmax’; në konteinerin e tij u kapën 49 kg kokainë nga Ekuadori

Newsbomb.al siguron foton e Selim Çekajt, 72 vjeçarit-pronar i kompanisë së bananeve “Ecoalmax” në kontenierin e së cilës u kapën dje 49 kg kokainë...

49 kg kokainë në konteinerin e ‘Ecoalmax’, avokati i Selim Çekajt: Është i implikuar shteti! Ne mbajmë përgjegjësi vetëm për bananet nga Ekuadori

Maks Haxhia, avokati i pronarit të kompanisë “Ecoalmax” Selim Çekaj, ku u gjetën mëngjesin e sotëm 49 kg kokainë të fshehura në konteinerin me...

Babai i Arbër Çekaj u kap me 49 kg kokainë në Durrës, zbardhet itinerarin i konteinerëve me banane, nga Ekuadori në Shqipëri

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me operacionin e zhvilluar ditën e sotme në Portin e Durrësit, ku u gjetën 49 kile kokainë...

Lajmet e fundit