Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

selia e pd

Arbjan Mazniku konfirmon projektin e kullave te selia e PD-së: Është dorëzuar në Bashkinë e Tiranës

Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku ka konfirmuar se ka një projekt që parashikon ngritjen e kullave shumëkatëshe në truallin ku ndodhet sot...

Bardhi: Nuk e di kush doli në ballkon, as kush janë ata në foto me sanitaren! Shkopinjtë i hodhën ata nga poshtë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi thotë se nuk ka dijeni kush janë personat që dolën nga zyra e Lulzim Bashës dhe...

“Revolucioni s’do ndalet”, Berisha i kthehet “Foltores”: Ftoj demokratët e Shkodrës të dielën në “Pallatin e Sportit”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur pasi ka dalë nga Prokuroria ku ka dhënë dëshminë në lidhje me protestën e dhunshme të 8 janarit. Berisha duket...

Për herë të parë në 31 vite, Sali Berisha niset drejt Prokurorisë: Do dëshmoj për 8 Janarin! (FOTO)

Ish-kryeministri Sali Berisha është nisur paraditen e kësaj të enjteje nga shtëpia e tij, në rrugën "Mustafa Matohiti", drejt Prokurorisë së Tiranës. Ai do...

“Po japin godinën e PD për kulla”, Bardhi i përgjigjet Berishës: Asnjë mashtrim për selinë s’mbulon dot dhunën në 8 Janar dhe kryqin e...

Partia Demokratike i cilësuar gënjeshtra deklaratat e bëranga ish-kryeministri Sali Berisha se në oborrin e PD-së do të ngrihen kulla dhe hotele. Sekretari i...

PD përgënjeshtroi lajmin për ndërtimin e kullës në selinë blu, Berisha paralajmëron Bashën dhe Ramën: Kurrë nuk mund…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish pasi PD ka përgënjeshtruar lajmin për ndërtimin e disa kullave shumëkatëshe te selia blu. Berisha me anë të një...

“E rëndësishme të dilet në terren”, detaje nga mbledhja e Kolegjit të Kryetarëve të PD, kërkesa e drejtuesve të degëve

Detaje të reja janë zbardhur nga mbledhja që po mbahet në selinë e PD me Kolegjin e Kryetarëve. Bëhet me dije se disa nga kryetarët...

Do ndërtohen KULLA TE SELIA E PD? Ky është PROJEKTI që po qarkullon në rrjet, por si qëndron e vërteta? (DOKUMENTET)

Në rrjetet sociale po qarkullon një projekt sipas të cilit është planifikuar ndërtimi i tre kullave të larta në tokën ku ndodhet aktualisht selia...

Avokati i PD: Nuk e kemi penguar Prokurorinë të bëjë hetime, grupi i Gjakovës të pyetet se cilën palë mbështet

Avokati i mbështetësve të kreut të PD, Lulzim Basha ka deklaruar se Prokuroria nuk është pënguar për të bërë hetimet në lidhje me protestën...

“Lufta” për selinë e PD, Gjykata liron nga burgu 34 të ndaluarit

Të 34 të ndaluarit pas protestës së dhunshme në selinë e Partisë Demokratike do të hetohen në gjendje të lirë. Prokuroria e Tiranës ka kërkuar...

Lajmet e fundit