Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

selia e pd

Komisioni i Rithemelimit nis mbledhjen në selinë e PD, i pranishëm edhe ish-kryeministri Berisha

Komisioni i Rithemelimit ka nisur mbledhjen pak më parë në selinë blu. Mësohet se i pranishëm do të jetë në këtë mbledhje do të...

Sali Berisha flet nga selia e PD: Demokratët në gjithë Shqipërinë t’i shtrijnë dorën e bashkimit njëri-tjetrit!

Ish-kryeministri Sali Berisha, është futur në selinë e PD sot pas më shumë se 3 muajsh mungesë. Në të njëjtën ditë kur Gjykata e...

Sali Berisha rikthehet pas tre muajsh në selinë e Partisë Demokratike

Ish-kryeministri Sali Berisha është rikthyer në ambientet e selisë së Partisë Demokratike pas më shumë tre muajsh, nga përplasja me mbështetësit e Lulzim Bashës...

Çmontohen dyert e blinduara nga selia e Partisë Demokratike

Partia Demokratike ka vendosur të heqë dyert e blinduara të vendosura në seli para protestës së 8 Janarit. Vendimi është marrë mbrëmjen e djeshme, kur...

Mbështetësit e Berishës e dhunuan në 8 janar, Bejko: Ai donte ta merrte selinë e PD me vëllavrasje, dërgoi njerëzit

Anëtari i Kryesisë së PD Roland Bejko, ka thënë mbrëmjen e djeshme se Sali Berisha donte të merrte selinë blu më 8 janar me...

“Vajza më telefonoi e alarmuar…”, Agron Gjekmarkaj për protestën e 8 janarit: Nëse ndërhyrja do zgjatej dhe 5 minuta, në PD do kishte arkivole

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Gjekmarkaj ka folur edhe një herë për protestën e dhunshme të 8 janarit duke e quajtur ditë tragjike. Gjekmarkaj tha...

Projekti i kullave në selinë e PD, Blendi Fevziu flet si kushëri i pronarëve: Mundet, por lejen duhet ta japë Edi Rama

Moderatori Blendi Fevziu ka folur mbrëmjen e sotme për projektin e kullave që do të ndërtohen në PD, i cili qarkulloi me bujë në...

Edi Rama u tregon të rinjve të FRESSH për 8 Janarin: Disa luftonin për ta marrë PD e të tjerët për ta mbajtur

Kryeministri Edi Rama ka komentuar me të rinjtë e FRESSH ngjarjen e 8 janarit, ku protestues të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha tentuan të...

Basha hedh poshtë akuzat e Berishës: Unë nuk merrem me ata që hynë dhe dalin nga PD, 8-janari ishte i planifikuar

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pas dëshmisë së tij në Prokurori, ka thënë se autorët e dhunës së 8 janarit duhet të vendosen...

“Ishim të përgatitur për çdo skenar”, Lulzim Basha flet nga Prokuroria: Qëllimi i 8 janarit ishte të derdhej gjak, në e shmangëm!

Kreu i PD Lulzim Basha, është shprehur sot nga Prokuroria e Tiranës se më 8 janar ata ishin të përgatitur për çdo skenar, sepse...

Lajmet e fundit