Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

selia e pd

Liri Berisha e mban prej krahu, ish-kryeministri shkon në selinë e PD (PAMJET)

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe bashkëshortja e tij, kanë shkuar paraditen e kësaj të shtune në selinë e Partisë Demokratike. Ata janë pritur nga mbështetës...

Rudina Hajdari rikthehet në selinë e PD, ka dy fjalë për Berishën:  Nuk mund të jetë kryetar,  shqiptarët s’duan ofertë të vjetër

Ish-deputetja demokrate, Rudina Hajdari, pas 3 vitesh mungesë është rikthyer në selinë e PD. Ajo ka deklaruar se ish-kryeministri Sali Berisha mund të jetë pjesë e...

Bardhi shkrihet së qeshuri me arredimin e ri të selisë blu: Edi Rama i tmerruar nga vendosja e karrigeve dhe pozicioni i ri i...

Ish-sekretari i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ironizon arredimet e fundit në selinë e Partisë Demokratike, ku Komisioni i Rithemelimit ka vendosur ta shndërrojë zyrën...

Sali Berisha i gëzohet zyrës së tij në PD, pozon i qeshur nga selia blu

Ish-kryeministri Sali Berisha i është gëzuar sot zyrës së re në selinë e Partisë Demokratike. Pas 9 shtatorit kur Lulzim Basha e përjashtoi nga...

Grupimi “Dhjetori 90” rimerr zyrën në selinë e PD, ua ndërruan bravat para 8 janarit

Bislim Ahmetaj, kreu i grupimit "Dhjetori 90" shkruan në rrjetet sociale se kanë rimarrë zyrën e tyre në selinë e PD. Ahmetaj ndan foto...

FOTO/ Çfarë po ndodh në selinë e PD? Pasi hoqën blindat, Komisioni i Rithemelimit “fshin” çdo gjurmë të Lulzim Bashës

Selia e Partisë Demokratike po i nënshtrohet një rikonstruksioni. Në zyrat e  brendshme kanë filluar punimet, duke “fshirë” pothuasje çdo gjurmë të Lulzim Bashës...

FOTOLAJM/ Roja i selisë së PD: Dy zonja nga Kisha e Laçit erdhën sot dhe ndezën qiri, për mbarësinë e Partisë

Pëllumb Matraku, një nga personat e parë që dha dorëheqjen nga puna në PD kur partia u nda mes Berishës dhe Bashës, është rikthyer...

“Sot ka hyrë drita e diellit dhe demokratët”, Noka: Nuk ka hekur e blind që të mbron nga vota e lirë

Deputeti demokrat dhe anëtari i Komisionit të Rithemlimit, Flamur Noka, ka folur pas çmontimit të dyerve në selinë e PD,  duk e u shprehur...

Gazetari publikon FOTON e selisë së PD: A do hetojë SPAK Bashën dhe Bardhin?! Kush është gjenerali që pagoi 72.000 euro për kamera e...

Gazetari Bejdo Malo, publikon një foto të selisë së PD tani që ajo i është nënshtruar procesit të "çblindimit" dhe pyet nëse SPAK do...

Me leva dhe fresibël/ PAMJE nga ÇMONTIMI I PD: Shikoni si e kishte “blinduar” Lul Basha, tre burra nuk shtyjnë dot një derë hekuri

8 janari do të mbahet mend gjatë nga demokratët. Selia dhe oborri i Partisë Demokratike u rrethuan me shirita "skenë krimi" dhe aty zbarkuan...

Lajmet e fundit