Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

selia e pd

Qindra qytetarë presin Bashën në oborrin e selisë blu, kryedemokrati: Sot është ditë HISTORIKE

Në këto momente kryetari i PD, Lulzim Basha ka mbërritur në selinë blu. Në oborrin e selisë kryedemokrati është pritur nga...

BASHA mbledh grupin Parlamentar të PD, ja vendimi për seancën e jashtëzakonshme

Kreu i PD Lulizm Basha mbledh Grupin Parlamentar të PD. Mbledhja do të zhvillohet në orën 16:00 në selinë blu ku pritet të diskutohet...

Pula në selinë e PD, Rama publikon FOTON ironizuese: Prodhuesit e armëve të luftës parlamentare të opozitës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto ironizuese për deputetët e Partisë Demokratike. Në foton e publikuar nga Rama shfaqet selia...

SKENARI për nesër, BASHA thërret aleatët në selinë e PD

Një ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita, kreu i Partisë Demokratike thërret aleatët. Takimi do të mbahet në ambientët e...

EKSKLUZIVE/ S’ka më çimka në PD, bllokohen të gjithë celularët

Mbledhja e fundit e kryesisë më shumë se sa një analizë brenda PD-së u shndërrua në një skup të vërtetë mediatik për shkak të...

Nis mbledhja e PD, zbardhen emrat e figurave të rëndësishme që mungojnë

Sapo ka nisur mbledhja e kryesisë së PD-së, që do të përcaktojë dhe kandidaturat zyrtare për kreun e Partisë Demokratike. Në...

Lajmet e fundit