Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

selia e pd

Nis mbledhja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike

Ka nisur në këto momente mbledhja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike. Mësohet në mbledhje janë 203 pjesëmarrës. Në selinë blu kanë mbërritur figura...

Mblidhet Komisioni i Rithemelimit në selinë e PD, ja për çfarë do të diskutohet

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbledhur këtë pasdite Komisionin e Rithemelimit në selinë e Partisë Demokratike.   Burime bëjnë me dije se në këtë mbledhje do të...

Liri Berisha e mban prej krahu, ish-kryeministri shkon në selinë e PD (PAMJET)

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe bashkëshortja e tij, kanë shkuar paraditen e kësaj të shtune në selinë e Partisë Demokratike. Ata janë pritur nga mbështetës...

Rudina Hajdari rikthehet në selinë e PD, ka dy fjalë për Berishën:  Nuk mund të jetë kryetar,  shqiptarët s’duan ofertë të vjetër

Ish-deputetja demokrate, Rudina Hajdari, pas 3 vitesh mungesë është rikthyer në selinë e PD. Ajo ka deklaruar se ish-kryeministri Sali Berisha mund të jetë pjesë e...

Bardhi shkrihet së qeshuri me arredimin e ri të selisë blu: Edi Rama i tmerruar nga vendosja e karrigeve dhe pozicioni i ri i...

Ish-sekretari i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ironizon arredimet e fundit në selinë e Partisë Demokratike, ku Komisioni i Rithemelimit ka vendosur ta shndërrojë zyrën...

Sali Berisha i gëzohet zyrës së tij në PD, pozon i qeshur nga selia blu

Ish-kryeministri Sali Berisha i është gëzuar sot zyrës së re në selinë e Partisë Demokratike. Pas 9 shtatorit kur Lulzim Basha e përjashtoi nga...

Grupimi “Dhjetori 90” rimerr zyrën në selinë e PD, ua ndërruan bravat para 8 janarit

Bislim Ahmetaj, kreu i grupimit "Dhjetori 90" shkruan në rrjetet sociale se kanë rimarrë zyrën e tyre në selinë e PD. Ahmetaj ndan foto...

FOTO/ Çfarë po ndodh në selinë e PD? Pasi hoqën blindat, Komisioni i Rithemelimit “fshin” çdo gjurmë të Lulzim Bashës

Selia e Partisë Demokratike po i nënshtrohet një rikonstruksioni. Në zyrat e  brendshme kanë filluar punimet, duke “fshirë” pothuasje çdo gjurmë të Lulzim Bashës...

FOTOLAJM/ Roja i selisë së PD: Dy zonja nga Kisha e Laçit erdhën sot dhe ndezën qiri, për mbarësinë e Partisë

Pëllumb Matraku, një nga personat e parë që dha dorëheqjen nga puna në PD kur partia u nda mes Berishës dhe Bashës, është rikthyer...

“Sot ka hyrë drita e diellit dhe demokratët”, Noka: Nuk ka hekur e blind që të mbron nga vota e lirë

Deputeti demokrat dhe anëtari i Komisionit të Rithemlimit, Flamur Noka, ka folur pas çmontimit të dyerve në selinë e PD,  duk e u shprehur...

Lajmet e fundit