Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

selia blu

Humbën thellë në zgjedhje, Meta i shkon në zyrë Sali Berishës

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka shkuar ditën e sotme në selinë blu, ku ndodhet ish-kryeministri Sali Berisha. Burime për media bëjnë me...

Zgjedhjet e 14 majit, Meta i shkon në zyrë Berishës

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta i ka shkuar në selinë blu, ku do të zhvillojë një takime me ish-kryeministrin Sali Berisha. Ky takim...

Alibeaj shmang një ‘8 Janar’ të dytë, gjen “strehën” e re të Partisë Demokratike pas regjistrimit në zgjedhje

Kryetari i Komanduar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, ka gjetur një “strehë” të re pas regjistrimit nga ana e KQZ në zgjedhjet e 14...

Nuk do të ketë koalicion me demokratët, Meta i shkon Berishës në zyrë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta paraditen e sotme ka shkuar në ambientet e selisë blu. I shoqëruar nga deputeti Petrit Vasili, Meta...

Gjyqi dhe protesta e 3 Marsit, Sali Berisha mbledh strukturat e partisë në seli

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka bërë thirrje për protestë kombëtare më 3 mars, ditën që përkon me zgjedhjet e kryetarit të ri të Partisë Demokratike...

“Çfarë kishe me Sali Berishën?” Gazetarja ZBULON bisedën e ish-efektivit të Policisë me Gert Shehun në ambientet e selisë blu

Gazetarja investigative, Klodiana Lale, ka treguar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e ndodhur mesditën e sotme, ku 31-vjeçari Gert Shehu goditi me...

Çfarë po planifikojnë? Ilir Meta shkon në selinë blu, takim “kokë më kokë” me Berishën

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, paraditën e sotme ka shkuar në ambientet e selisë blu ku dhe është duke zhvilluar një takim...

PD gati për protesta të tjera? Sali Berisha mbledh në selinë blu kryetarët e Degëve të Tiranës

Sali Berisha ka mbledhur sot kryetarët e Degëve të Tiranës në selinë blu dhe është duke diskutuar me ta për organizimin e protestës së...

FOTO / Berisha mbërrin në selinë blu, militantët shpërthejnë në kor: O Sali, o hero; gjithë Shqipëria ty të do

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur pak çaste më parë në selinë blu, ku është pritur nga simpatizantë të shumtë që pritet t’i bashkohen protestës. Qytetarë...

Alfred Lela merr postin e rëndësishëm në PD e rithemeluar të Sali Berishës

Gazetari i njohur Alfred Lela ka marrë një post të rëndësishëm në selinë blu, tashmë e rithemeluar dhe me kryetar të ri Sali Berishën....

Lajmet e fundit