Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

Selena Gomez

Dua Lipa dhe Selena Gomez do të bashkojnë forcat?

Mëngjesi i Variety Hitmakers 2022 ka qenë një ogur i mirë për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa. Dua është takuar me artisten e...

Selena Gomez për ndarjen nga Justin Bieber: Ishte gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë!

Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka publikuar dokumentin “My Mind & Me”, ku tregon luftën me shëndetin mendor. Ajo në këtë dokumentar ka habitur me...

Pas Stresit dhe Noizy-it, ndodh edhe pajtimi i “dy armikeve të përbetuara”

Kryefjala e mediave rozë në të gjithë botën gjatë orëve të fundit sigurisht që është pajtimi i Selena Gomez dhe Hailey Bieber. Po, po,...

“Mendja ime dhe Unë”, Selena Gomez tregon për luftën me shëndetin mendor: Mirënjohëse që jam gjallë

Aktorja dhe këngëtarja me famë botërore, Selena Gomez është gati t'i japë botës një pasqyrë mbi problemet dhe luftën e saj me shëndetin mendor. Gomez...

Me barkun e fryrë dhe celulit, pozat pa ‘Photoshop’ të Selena Gomez po bëjnë “namin” në rrjete sociale

Selena Gomez mesa duket po bëhet influencuesja e parë në botë që “respekton” ligjin e Norvegjisë, ose ndoshta ka zgjedhur vetë që të publikojë...

Ç’po ndodh? E përgjakur në mes të rrugës, Selena Gomez shoqërohet në polici

Disa foto të cilat po qarkullojnë me shpejtësi në rrjet kanë tmerruar fansat e Selena Gomez. Këngëtarja shfaqet e përgjakur në mes të rrugës...

‘Në fillim kisha turp’, Selena Gomez tregon shenjën e mbetur nga operacioni në veshka, ja si duket trupi i saj (FOTO)

Selena Gomez është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të talentuara në të gjithë botën. E famshme për show-t...

Selena Gomez qeth flokët ‘zero’ në karantinë? (FOTO)

Gjatë karantinës kemi parë që personazhet e njohura kanë eksperimentuar me modelet e flokëve. Kemi parë këngëtaren Dua Lipa me flokë...

Përdori imazhin e saj, Selena Gomez ngre padi me vlerë 10 milion dollarë kundër lojës

Selena Gomez ka ngritur një padi me vlerë $10 milion kundër zhvilluesve të një loje mobile, me akuzën se loja zhvat tiparet e saj...

Lajmet e fundit