Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

seldi qalliu

Milaim Zekës nuk i del “e keqja” me Seldi Qalliun: I organizova festë vajzës pas ndarjes nga ai idioti!

Gazetarit kosovar Milaim Zeka, duket se nuk i ka dalë ende inati me ish-dhëndrin e tij, Seldi Qalliun, i cili ishte i fejuar Dafinën,...

‘E pranoj pa kompleks si dhëndër’, Sabiani flet hapur për lidhjen e Seldit me Keisin

Prej disa kohësh tashmë në mediat rozë është aluduar për një lidhje të mundshme mes këngëtarit Seldi Qalliu dhe vajzës së Sabianit, Keisi Medinit....

Lë pas të shkuarën, zbuloni me kë e zëvendëson Mimoza- Seldin (FOTO)

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar gjatë kohës që kanë qenë të lidhur. Mirëpo,...

Seldi pranë bjondes joshëse, zbulon surprizën (FOTO)

Seldi Qalliu ka një surprizë për fansat. Shumë shpejt këngëtari do të publikojë projektin e tij më të ri muzikor. ...

Prishi fejesën me Seldin, flet për herë të parë Mimoza Shkodra (VIDEO)

      View this post on Instagram     Mimoza Shkodra flet për herë të pas ndarjes...

Lajmet e fundit