Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Selanik

Tragjike në Selanik, prindërit kthehen nga puna dhe gjejnë të vetëvarur vajzën 16-vjeçare

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Selanik këtë të martë. Një 16-vjeçare është gjetur e vetëvarur nga prindërit në shtëpinë e tyre në Selanik. Prindërit...

“Jam përdorues i drogës dhe kisha nevojë për para”, flet shqiptari që vrau punonjësin e dyqanit në Selanik

Është lënë në burg shqiptari 27-vjeçar, i cili vrau punonjësin e dyqanit, ku hyri për të grabitur në Selanik. Shqiptari akuzohet për vrasje, grabitje...

6-vjeçarja shqiptare bie nga kati i katërt i ballkonit mbi një kalimtar, dëshmitarja tregon horrorin në Greqi (Foto-Video)

Një vajzë 6-vjeçare nga Shqipëria është rrëzuar ditën e sotme nga kati i katërt i një pallati në Selanik, por mrekullisht ka shpëtuar. Ngjarja tronditëse...

Kokainë dhe armë, arrestohet shqiptari në Selanik, kapet dhe bashkëpunëtorja moldave (FOTO)

Një 48-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë në Selanik të Greqisë pasi u kap me drogë. Sipas policisë së vendit fqinj ai është...

Kapen rreth 335 kg kanabis në Selanik, ngarkesa vinte nga Shqipëria, arrestohet një 51-vjeçar

Në një operacion anti-drogë në Selanik, policia ka sekuestruar 334.7 kg kanabis që vinte nga Shqipëria, me destinacion Greqinë. Po ashtu ka rënë në pranga...

Alarm për bombë në hotel, autoritetet në Selanik evakuojnë qytetarët pas email-it kërcënues (VIDEO)

Një alarm për bombë është dhënë ditën e sotme në një hotel në Selanik, i cili ka shkaktuar panik tek qytetarët. Sipas raportimeve të medieve...

I vaksinuar plotësisht kundër Covid, i moshuari preket nga virusi dhe humb jetën

Një person që ishte vaksinuar me të dyja dozat kundër Covid-19, ka humbur jetën në Greqi. Ky është rasti i parë në vendin fqinj...

37-vjeçari i bie kitarës ndërkohë që operohet nga tumori në kokë

Një episod vërtet emocionues është regjistruar në një sallë operacioni në Selanik të Greqisë. Dimitris Kyrtsos që këndon në buzuqet e Greqisë, i ra...

Policët grekë gjejnë pluhur të bardhë në makinë dhe arrestojnë dy shqiptarët. Lënda nuk ishte kokainë, por…

Dy shtetas shqiptarë, janë liruar pasi u arrestuan padrejtësisht nga policia greke. Efektivët i ndaluan dhe iu gjetën pluhur të bardhë në makinë, duke...

Tragjike në Selanik, foshnja 18-muajshe humb nga sytë e gjyshërve dhe bie në gropën pranë shtëpisë, humb jetën menjëherë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Nea Malgara, Selanik. Një foshnjë 18-muajshe u gjet i pajetë nga policia, pasi ra aksidentalisht në një...

Lajmet e fundit