Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

selami

E zbulon sekretari i PD: Salla fishkëlleu Selamin. Ja gjesti që bëri Basha në atë moment

Sekretari për Burimet Njerëzore në PD dhe njëherësh një nga anëtarët e grupit të punës për hartimin e statutit të PD komentoi fjalimin e...

Shpërthen Eduard Selami: Këta bëhen bashkë për punët e këqija, korrupsioni dhe droga ishin aty. Duhet të jepnin llogari për shkeljet e rënda

Ish-kandidati për kryetar i Partisë Demokratike, Eduard Selami lëshon akuza të forta në drejtim të politikanëve të lartë shqiptarë. Selami, gjatë...

Nga Berisha te Nishani, kush ishin figurat me peshë që nuk morën pjesë në Këshillin Kombëtar të PD-së

Partia Demokratike mblodhi dje Këshillin Kombëtar për të miratuar statutin e ri. Por ajo që u vu re në mbledhjn e...

Selami: Basha po merr peng PD se s’mund t’i afrojë fitoren

Pas mbledhjes së Kryesisë së Partisë Demokratike ka reaguar edhe ish-deputeti demokrat, Eduard Selami. Selami thotë se kryetari aktual i PD-së, Lulzim...

Topalli befason, kë votoi Bashën apo Selamin? Zbulon ku e vuri “kryqin e madh”

Ish-deputetja e PD Jozefina Topalli ka zbuluar për herë të parë për kë e dha votën e saj në zgjedhjen e kryetarit të ri...

Flet Selami: Zgjedhje të pa barabarta, Basha ose nuk i di rregullat e demokracisë ose nuk do që t’i zbatojë

Kandidati për kreun e Partisë Demokratike, Eduard Selami, gjatë një dalje për mediat foli për procesin e zgjedhjeve në PD. Selami...

Patozi afat Bashës: Ke dhe pak orë kohë! Eduard ik nga ke ardhur se këtu s’i duhesh as dreqit

Fjalimi i Astrit Patozit një nga zërat më aktiv “anti-Basha” në Partinë Demokratike ka qenë tepër i ashpër sot në takimin e fundit të...

Grupi anti-Basha mblidhen sërish, mungon Jozefina Topalli por ka një mesazh të fortë

Vetëm disa orë na ndajnë nga zgjedhjet për kryetarin e ri të PD me kandidat Eduart Selamin dhe Lulzim Bashën, ndërsa grupi anti-Basha është...

Basha apo Selami, kush do jetë i pari në fletën e votimit nesër

Dita e nesërme është një ditë vendimtare për Partinë Demokratike, pasi mbahen zgjedhjet për kryetarin e ri. Në fletën e votimit Basha do të...

Përplasje në PD te njësia 5 mes Selamit dhe Ndriçim Babasit, vonohet takimi me 1 orë

Një vonesë prej më shumë se 1 orë ka pasur dje takimi i kandidatit për kryetar të Partisë Demokratike Eduard Selami në njësinë 5...

Lajmet e fundit