Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

Selami Jenisheri

Jenisheri sqaron deklaratën në Kuvend: Nuk bëra gafë. Ka pensionistë që edhe nipërit i kanë pensionistë! Unë eci me biçikletë se kursej xhepin

Deputeti Selami Jenisheri, i cili votoi pro shkarkimit të Ilir Metës dje në Kuvend, ishte i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku dha disa...

Habit Jenisheri: I kam dërguar letër ambasadës se dua patjetër takim me Yuri Kim, t’i them që Meta duhet arrestuar!

Kryetari i partisë së pensionistëve shqiptarë, Selami Jenisheri, kërkon patjetër takim me ambasadoren e SHBA në Tiranë, Yuri Kim. I ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”,...

U shkarkua me 104 vota pro, vjen reagimi i parë i Ilir Metës dhe tallet me deputetin: Ju uroj një pasdite të qetë me...

Presidenti në detyrë i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta sapo ka reaguar për herë të parë pas shkarkimit të tij nga Kuvendi, me 104...

Deputeti Jenishehri sfidon Ramën, Bashën e Kryemadhin: Pse nuk pranoni debat televiziv me mua

Kryetar i partisë Bashkimi Popullor i Pensionistëve Shqiptarë, Selami Jenisheri ka sfiduar kryeministrin Edi Rama, kreun e PD Lulzim Basha dhe kryetaren e LSI-së...

Të dy kandidojnë në një listë, por ja çfarë mendimi ka Selami Jenisheri për Kujtim Gjuzin: Ai është tip që do me u duk!...

Deputeti Selami Jenisheri ka rënë pre e një kamera të fshehtë nga emisioni “Fiks Fare”, pasi regjistroi si candidate për deputet dy gazetare që...

KAMERA E FSHEHTË/ Deputeti i Kuvendit kapet duke bërë pazar me një femër: Kam qejf të të kem shoqe, do fitosh 120 milionë lekë...

Deputeti Selami Jenisheri, i cili është edhe kryetari i Partisë së Pensionistëve, ka rënë pre e një kamera të fshehtë nga emisioni Fiks Fare.Ai...

Jenisheri tërhiqet nga firma për ndryshimet kushtetuese: Ata janë tradhëtarë të popullit

Deputeti i opozitës parlamentare Selami Jenisheri është tërhequr nga firma për ndryshimet kushtetuese. Tashmë nga 28 deputetë kanë mbetur 27 pro...

Thuajse 80 vjeç mbi biçikletë, Selami Jenisheri: Jam i lumtur që u bëra deputet, njeri me fat… Do shijoj pensionin

Selami Jenisheri, deputeti i opozitës së re në Kuvend, ka tërhequr vëmendjen me biçikletën e tij ngjyrë rozë. Ndërkaq, fotografi Agim...

Lajmet e fundit