Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

selami jenishehri

Selami Jenishehri: Rusia ka të drejtë, politika e Ukrainës është pa mend në kokë

Ish-deputeti Selami Jenishehri ka komentuar mbrëmjen e sotme luftën që Rusia po zhvillon në Ukrainë. AI u shpreh në “Zonë e Lirë” se Rusia ka...

Rikthehet Selami Jenishehri, ish-deputeti ka “dy fjalë” me drejtuesit e Vllaznisë: Jeni xero, ndaj nuk flisni!

Kryetari i Partisë së Pensionistëve, Selami Jenishehri, pas zgjedhjeve të 25 Prillit ku nuk arriti të siguronte asnjë mandat për partinë e tij, vendosi...

Selami Jenishehri tregon bisedën mes Edi Ramës dhe Angela Merkel: Kancelarja u habit për rorgën e ulët të deputetëve në Shqipëri

Ish-deputeti Selami Jenishehri ka treguar një bisedë mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-kancelares gjermane Angela Merkel. Sipas tij, Merkel e ka pyetur Ramën për rrogën...

Kërkon të blejë Vllazninë, fotografi i njohur i “nxjerr bojën” Selami Jenishehrit: Ky s’kishte lekë të blinte fotografitë e veta në Kuvend, mosha dhe...

Selami Jenishehri nuk arriti të fitojë mandatin e deputetit dhe të rikonfirmohet në Kuvend në legjislaturën e ardhshme, por ditën e sotme deklaroi publikisht...

“Milioneri” Selami Jenishehri, deputeti kërkon të blejë Vllazninë: Njoftimin do ia dërgoj me shkrim Voltana Ademit

Pasi nuk arriti të fitonte mandatin e deputetit në zgjedhjet e 25 prillit, Selami Jenishehri po mendon të hedhë një hap të madh në...

Protestoi me Kujtim Gjuzin për Bregoviçin, justifikohet Jenishehri: Policia na dha leje vetëm për 3 vetë

Sot ish-deputeti Kujtim Gjuzi bashkë me kolegun e tij Selami Jenishehri dhe dy miq të tjerë, dolën në protestë në Korçë, duke kërkuar mospjesëmarrjen...

Dita e fundit në Kuvend, Jenishehri tregon dy pengjet e mëdha: Nuk pranuat ligjin për detektivin privat, refuzuat qindra miliona euro nga OKB

Seanca e sotme plenare ishte e fundit për shumë deputetë, të cilët nuk do të jenë më në Kuvend në shtator e tutje, në...

Moti “përvëlues” godet vendin, dhe Selami Jenisheri “godet” me këshillën e tij: Shteti tú blejë qytetarëve kondicioner me lekët e OKB

Ashtu si dhe ishte parashikuar më herët nga sinoptikanët këto ditë qershori do të jenë “përvëluese”, pasi i nxehti afrikan ka pushtuar vendin. Mjekë...

“Nëse më ofrojnë postin e Presidentit, do ta pranoja”, Jenishehri: Do drejtohej shteti shqiptar nga një qeveri me profesorë e doktorë

Selami Jenishehri, Kryetari i Partisë Bashkimi Popullor i Pensionistëve Shqiptar,  deputet në Kuvendin e Shqipërisë, i pyetur mbrëmjen e djeshme nëse do të dëshironte...

Këshilltari i Metës publikon FOTON “sekrete” dhe ironizon deputetin e “pensionistëve”: Kur të voton për shkarkim ky rrushi këtu…

Këshilltari i Presidentit Meta, Ilir Kulla publikon një foto të deputetit Selami Jenishehri dhe ironizon këtë të fundit duke thënë se “kur të voton...


Lajmet e fundit