Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

Selami Janishehri

Hera e fundit si deputet në Kuvend, Selami Jenishehri: Do jem në shtator në Parlament, do të përsëriten zgjedhjet

Deputeti Selami Jenishehri i është drejtuar Kuvendin në këtë seancë të fundit që po mbahet, por edhe për herë të fundit si deputet, pasi...

Selami Janishehri me deklaratë të fortë në Kuvend: Zgjedhjet e 25 prillit të anulohen, ndryshe në shtator do përsëritet situata e ’97

Deputeti Selami Janishehri ka bërë një deklaratë të papritur dhe të fortë sot në Kuvend. Ai është shprehur se zgjedhjet e 25 prillit duhet të...

Selami Janishehri bën gafën e radhës në Kuvend: Do i dalim zot nipërve dhe mbesave tonë pensionistë (VIDEO)

Deputeti i opozitës së re, Selami Jenishehri, ditën e sotme ka mbajtur fjalën e tij në Kuvend. Gjatë fjalës së tij ai ka folur për...

“4 qind lekë kur të hypësh në urban dhe 4 qind lekë kur të kthehesh, bëjnë 8 qind mijë lekë”, Selami Janishehri ngatërron shifrat...

Deputeti i opozitës së re, Selami Jenishehri, ditën e sotme ka mbajtur fjalën e tij në Kuvend. Gjatë fjalës së tij ai ka folur për...

Me flokët formë kapelon dhe baluket e ndara në mes, deputeti i PD-së tërheq vëmendjen me ‘look-un’ e ri

Seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë prej 2 orësh është shoqëruar mbi diskutimet për Teatrin Kombëtar. Fjalën e kanë marrë...

Lajmet e fundit