Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

sekuestro

Apeli i Posaçëm nuk “bën mbrapa”, pasuria e ish-ministrit Lefter Koka mbetet e sekuestruar

Gjykata e Posaçme e Apelit ka lënë nën sekuestro pasurinë e ish-ministrit të Mjedisit Lefter Koka, i cili u arrestua në dhjetor të vitit...

SKANDALI i PAGAVE, Prokuroria vendos SEKUESTRO mbi serverat e AKSHI-t, Drejtorisë së Tatimeve dhe Institutit të Sigurimeve

Prokuroria ka vendosur sekuestro mbi serverat e AKSHI-t, Drejtorisë së Tatimeve dhe Institutit të Sigurimeve, pas publikimit të listave me pagat dhe të dhënat...

E BUJSHME/ Iu gjetën 6 herë kokainë në kontenierët me banane, SPAK vendos SEKUESTRON për “Alba Exotic Fruit”

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka vendosur sekuestron mbi kompaninë “Alba Exotic Fruit”. Vendimi ka ardhur pasi në kontenierët e...

Avokatët e Ylli Ndroqit kërkesë në Gjykatën e Lartë: Të hiqet sekuestro, prokuroria të reagojë sa më parë se dëmin e paguan shteti

Avokatët e biznesmenit Ylli Ndroqi kanë depozituar sot në Gjykatën e Lartë një kërkesë për revokimin e masës së sekuestros ndaj disa bizneseve në...

E BUJSHME/ Sekuestrohet hotel ‘VOLLGA’ në Durrës

Hotel "Vollga" në Durrës është vënë në sekuestro. Sekuestrimi është bërë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive të Sekuestruara dhe Konfiskuara...

Sekuestrohet pallati 9 katësh me vlerë 1.5 milion euro në Durrës, në pronësi të ish-kryetarit të Komunës Rrashbull (I DËNUAR MË PARË ME BURG)

Policia e Shtetit ka bërë me dije se ka sekuestruar një pallat me vlerë 1.5 milionë euro në Durrës, që i përket ish-kryetarit të...

OFL fillon aksionin në kohë pandemie, sekuestron 9 makina luksoze dhe një pasaportë (DETAJE)

Operacioni Forca e Ligjit fillon aksionin në kohë pandemie dhe ka sekuestruar 9 makina luksoze dhe një pasaportë.  “Masat parandaluese personale...

I dënuar për trafik droge në Itali, vlonjatit i sekuestrohen apartamente, pemishte, makina dhe llogari bankare (EMRI-DETAJE)

Pasuri me vlerë rreth 500 mijë euro i janë sekuestruar një vlonjati, pas dyshimeve se i ka siguruar përmes pastrimit të parave të përfituara...

Sekuestrohen 1 mln euro PASURI në Pogradec e TiranëI! Krimi Ekonomik zbulon veprimtarinë kriminale të ÇIFTIT (DETAJE)

Finalizohet operacioni “Transferta“, për sekuestro preventive të disa pasurive të paluajtshme të cilat dyshohen se rrjedhin nga aktiviteti i paligjshëm i një vajze shqiptare...

Prokuroria kërkon konfiskimin e pasurive të Klemend Balilit (Çfarë do të sekuestrohet)

Njësi me sipërfaqe 120 m2, dhe 23(njeze tre) apartamente. Mbi Balilin rëndojnë 4 akuza: Trafikim i lëndëve narkotike kryer në bashkëpunim në formën...

Lajmet e fundit