Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

sekuestrim

Sekuestrohen pasuri dhe llogari bankare me vlerë 50 milionë lekë në Durrës, ja kujt i përkasin (EMRI)

Prokuroria e Durrësit ka sekuestruar pasuritë e një shtetasi të dënuar në Itali për trafikim të lëndëve narkotike. Pasuria e sekuestruar arrin në vlerën...

SPAK bën bilacin për dhjetorin: Janë paraqitur 8 kallëzime penale, janë sekuestruar pasuri të paluajtshme dhe subjekte tregtare

Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka publikuar treguesit e e punës për dhjetorin e 2022. Në njoftim thuhet se në...

Mijëra m2 tokë dhe dy apartamente në Tiranë, Prokuroria e Vlorës konfiskon pasuritë e ish-drejtorit të Tatimeve

Togat e zeza të Vlorës kanë pranuar kërkesën e Prokurorisë për sekuestrimin e pasurive të ish-drejtorit të Tatimeve Edison Frakulla. Procedimi penal është regjistruar...

Sekuestrohet vila me vlerë 200 mijë euro në Pogradec, dy persona e përvetësuan me dokumente false

Një pasuri me vlerë 200 mijë euro është sekuestruar ditën e sotme në Pogradec, pasi dyshohet se është përfituar nëpërmjet falsifikimit të dokumenteve. Ndërtesa është...

Në pronësi të biznesmenëve dhe politikanëve, pas sekuestrimit, fillon shembja e vilave luksoze në Brezovicë

Prokuroria e Ferizajt në Kosovë dy muaj më parë zhvilloi një operacion të madh në zonën e Brezovicës, ku u sekuestruan 100 vila luksoze,...

Tre gjykatësit dhe ish-ministri me vila luksoze në Brezovicë

Prokuroria e Ferizajt në Kosovë ka zhvilluar dhjetë ditë më parë një operacion të madh në zonën e Brezovicës, ku janë sekuestruar 100 vila...

U kap në makinë me Endrit Doklen, Prokuroria sekuestron 5 milionë euro pasuri të Fatjon Murataj

Prokuroria e Tiranës sekuestron pasuritë e Fatjon Muratajt. Ky shtetas u kap pak ditë më parë në makinë me Endrit Doklen, pasi ishte shpallur...

Apartamente dhe makina, Apeli i GJKKO lë në fuqi konfiskimin e pasurisë së Gazmir Kosiqit

Gjykata e Posaçme e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e GJKKO për konfiskimin e pasurisë së Gazmir Kosiqit. Trupi gjykues i përbërë nga Nertina...

Truall, apartamente dhe makina, Prokuroria jep detaje: 46-vjeçarit nga Elbasan iu sekuestruan 11 pasuri me vlerë 3.5 milionë euro

Prokuroria e Elbasanit ka dhënë detaje në lidhje me pasurinë e sekuestruar me vlerë 3.5 milionë euro në Elbasan. Pasuria i është sekuestruar 46-vjeçarit Albert...

Arsenali i armëve te 5 Maji, Policia: Sekuestruam snajper, një granatëhedhës dhe municion luftarak

Polcia e Tiranës ka dhënë sot informacion zyrtar për arsenalin e armëve që u gjet ditën e djeshme në zonën e “5 Majit” në...

Lajmet e fundit