Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

seksi

Një princeshë seksi, ja si e festoi ditëlindjen Marina Fara (FOTO-VIDEO)

    Happy birthday ‼️??????❤️Edhe ?Marushkaaa!‼️Qofsh e lumtur gjith jeten‼️Te dua shume Jeta ime??? A post shared by Eli Fara...

Pozicioni i preferuar në seks, Aulona Musta habit me përgjigjen

Aulona Musta është një nga gazetaret më të njohura e më të komentuara e cila flet gjithnjë pa dorashka dhe thumbon personazhet e famshëm...

Nga futbolli i luajtur në arbitrim, tre vajzat seksi që guxojnë

Nga futbolli i luajtur në arbitrim, vajzat shqiptare që guxojnë Në të njëjtën fushë, por me rroba të ndryshme. Katerina Gega, Xhensila Dodaj dhe...

Lajmet e fundit