Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

seksi

Jonida Shehu e thotë hapur: Gjithmonë jam shumë seksi edhe kur…

Shumë rrëfime dhe buzëqeshje nga intervista e sotme e moderatorit Ermal Peçi me Jonida Shehu. E ftuar në programin ‘Trokit’ në INTv, Jonida foli...

Armina Mevlani thotë hapur mendimin e saj për seksin (FOTO)

Armina Mevlani është një ndër vajzat më të komentuara të showbizz-it shqiptar.   Blogerja e cila është njëherësh edhe partnerja e...

MUÇ NANO provokon sërish: Doja të shihja një grua me megafon te KULLA E SAHATIT e që thoshte sa shumë dëshiron burrat…Këta janë NGORDHALAQ...

Mustafa Nano, gazetari kontraversal që në debatin publik merret me çështje që hapin provikime, nuk ka ngurruar ditën e djeshme të dalë në sallën...

Futbollisti i famshëm filmohet duke bërë seks me dy gra, video qarkullon në WhatsApp

Një futbollist i famshëm është filmuar duke bërë seks me dy femra, ndërsa video po shpërndahet mes fansave në aplikacionin WhatsApp. ...

Kejvina Kthella nuk përmbahet, kërcimi seksi në palestër po tërbon rrjetin (VIDEO)

Kejvina Kthella është padyshim një nga vajzat më të komentuara. Velia e ‘Xing me Ermalin” është po ashtu shumë aktive në rrjetet sociale. ...

Studimi: Ja çfarë i bën kokaina penisit dhe spermës

Në përgjithësi drogat stimulantë si MDMA dhe kokaina nuk janë të mirë për performancën seksuale të mashkullit, kjo për shkak se funksionojnë si vaskonstriktor,...

Lajmet e fundit