Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

seksi

Kjo është paga e saktë e aktoreve pornografike, dhe pjesës tjetër të stafit

Sipas “CNBC” një aktore merr rreth 800 deri në 1,000 dollarë për film ndërsa aktorët e rinj mund të marrin deri në 300...

Këngëtarja shqiptare “mburret” me linjat perfekte (Foto)

Ajo është një nga femrat më të pasura të show-bizit shqiptar, por edhe një nga femrat më të bukura dhe me trup perfekt. ...

Lajmet e fundit