Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

seksi

Me diferencë të madhe edhe nga aktorët, Vladimir Putin zgjidhet burri më seksi i Rusisë

Një sondazh në Rusi ku u përfshinë 1000 meshkuj dhe 1000 femra, ka zgjedhur presidentin Vladimir Putin si burrin më seksi të Rusisë.Presidenti mori...

Arbana Osmani pozon seksi në natyrë, nuk do ta besoni kush fshihet pas FOTOS

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale. Vetëm pak minuta më parë ajo ka...

‘Je gjithmonë e më shumë seksi’, Ermal Hoxha flirton publikisht me Rezartën, si përgjigjet këngëtarja

Ndonëse Ermal Hoxha, nipi i diktatorit Enver Hoxha, qëndroi në burg për tre vite e gjysmë, bashkëshortja e tij Rezarta Shkurta e ka mbështetur...

Do t’ju lërë pa frymë, kjo është gjyshja 40-vjeçare më e nxehtë në botë

Kjo është latinia Alice Vazquez e cila ka fituar trofeun e gjyshes më të bukur në botë. Alice Vazquez ka 13...

Habit deputeti shqiptar: Enca Haxhia nuk është seksi, kjo këngëtare e ka gjoksin si raketë amerikane

Deputeti shqiptar i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, ka dhënë një intervistë ndryshe për emisionin "Mirage". Që në fillim, Zeka deklaroi...

Shkoi me 7 burra brenda një nate, vajza ndan eksperiencën në rrjetet sociale: U shërova…

Një vajzë nga Australia me emrin Nadia Bokody ka treguar historinë e saj për revistën prestigjoze të femrave ‘She Said’ ku ka përshkruar eksperiencën...

Flinte me 6 burra në ditë, sot 30 vjeçarja nënë me fëmijë: Kam shkuar me 400 meshkuj (HISTORIA E PAZAKONTË)

Laure Woodruff, 30-vjecarja nga Britania e Madhe shkonte me 6 burra brenda një nate pasi ishte një grua manjake pas seksit. ...

Studimi i ri, ja si ndikon përdorimi i marijuhanës në kënaqësinë seksuale

Një studim i ri u publikua nga Universiteti i Filadelfias në të cilin thuhet se përdorimi i marijuhuanës rrit kënaqësinë gjatë seksit dhe sjell...

Po aq seksi sa e bija, njihuni me nënën e Adelina Tahirit

Adelina Tahiri është një nga personazhet më të përfolura në mediat rozë.  Përveçse si këngëtare, ajo njihet edhe për format dhe...

Jonida Shehu e thotë hapur: Gjithmonë jam shumë seksi edhe kur…

Shumë rrëfime dhe buzëqeshje nga intervista e sotme e moderatorit Ermal Peçi me Jonida Shehu. E ftuar në programin ‘Trokit’ në INTv, Jonida foli...

Lajmet e fundit