Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

seks

Ofronin seks me pagesë në hotel, arrestohen 6 persona në Pogradec, mes tyre një minorene

Goditet një rast i ushtrimit të prositucionit në një hotel në Pogradec. Burime paraprake bëjnë me dije se janë arrestuar 3 vajza , mes tyre...

VIDEO +18/ Plas seksi gjatë mbledhjes së këshillit online, drejtuesi nuk e ndërpret për 4 orë

Me një situatë aspak të zakonshme janë përballur anëtarët e këshillit të Rio de Janieros në Brazil, pasi njëri prej pjesëmarrësve në mbledhjen online...

Deklarata e fortë e gazetares: 70% e ministrave shqiptarë paguajnë deri në 2 mijë euro për një herë seks (VIDEO)

Gazetarja Zhaklin Lekatari, e njohur për deklaratat e saj të drejtpërdrejta, ka “trazuar sërish ujërat” me atë që ka thënë në një studio televizive....

Vendimi i Gjermanisë për negociatat, Bushati ‘sqarim me pullë të kuqe’: Hoqëm mbathjet por seks nuk bëmë (VIDEO)

Analisti Andi Bushati ka dhënë opinionin e tij lidhur me vendimin e Bundestagut gjerman për negociatat me Shqipërinë. Sipas tij vendimi...

50 zakone që të bëjnë të jetosh më gjatë, në krye, ushqimi i mirë dhe të bërit seks (NGA USHQIMET TE AKTIVITETI)

1. Të hahen proteina vegjetale Një studim i fundit i Universitetit të Harvardit i publikuar në Jama ka zbuluar se personat...

Çifti seks në autostradë me shpejtësi 100 km/h! (VIDEO)

Një çift në autostradën M6 të Anglisë është filmuar duke bërë seks, sipas një video të publikuar në internet. Tanya Coombes,...

Shihte vajzën teksa stërvitej, masturbohet në palestër i riu (VIDEO VIRALE +18)

Një i ri nuk është përmbajtur dhe është masturbuar në një palestër. Ngjarja ka ndodhur në Afrikën e Jugut ku një...

Uindi Haxhia e thotë troç: Nuk kam bërë kurrë seks me një shqiptar, më vjen keq që…

Uindi Haxhia, e cila është edhe motra e këngëtares Enca, bëhet shpeshherë pjesë e mediave rozë. Ajo komentohet për deklaratat e...

Bëri seks me qenin, 18 vjeçari rrezikon 15 vite burg

Një 18-vjeçar me emrin Damian Barton është arrestuar në qytetin e Michigan në Amerikë pasi u akuzua nga shokët e tij se kishtë berë...

Lajmet e fundit