Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

SEKRETARI EKZEKUTIV

Partia Socialiste mban sot Kongresin, nga Statuti i ri te shkarkimi i gjithë kryetarëve të Partisë (E PLOTË)

Socialistët do të mblidhen sot në Tiranë në ditën e Kongresit të PS-së. Një ndër pikat kryesore të cilat do trajtohen është dhe projekt-vendimi...

PËR HERË TË PARË NË 32 vjet/ Socialistët rikthejnë SEKRETARIN EKZEKUTIV, janë konstatuar mangësi në anëtarësi dhe kuotizacione (NEVOJA PËR NDRYSHIM)

Socialistët rikthejnë SEKRETAR-in EKZEKUTIV, që sipas statutit, do të jetë një lloj kancelari në nivel bashkie. Përfundimisht, kryetarëve që u ndërpritet mandati në kongresin...

Lajmet e fundit