Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

sekretari baker

Ambasada “i bëri dalje” për vizitën e Sekretarit amerikan, Berisha publikon vet FOTO dhe fjalën e James Baker: Çfarë deklaroi zyrtari i SHBA nga...

Ambasada e SHBA kujtoi dje 30 vjetorin e vizitës së Sekretarit James Baker në Tiranë, i cili u bë zyrtari i parë që erdhi...

Yuri Kim publikon foton e Sekretarit të SHBA nga sheshin “Skënderbej”, 30 vite më parë: Shumë gjëra kanë ndryshuar, por një jo: “Ju jeni...

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, ka ndarë paraditen e sotme një foto të Sekretarit Amerikan të Shtetit James Baker, i cili 30...

Lajmet e fundit