Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

sekretar

Pakënaqësi brenda PS? Damian Gjiknuri flet si Sekretar i socialistëve: Partia ka kaluar shumë prova! Do kemi statut dhe riorganizim të ri

Damian Gjiknuri, tashmë Sekretar i Përgjithshëm i PS, ka folur për mediat paraditen e sotme pas një takimi që është zhvilluar në selinë rozë,...

Lajmet e fundit