Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

sedat peker

Turqia kërkon zyrtarisht ekstradimin e Sedat Peker nga Emiratet e Bashkuara Arabe

Autoritetet turke kanë kërkuar zyrtarisht ekstradimin e mafiozit të famshëm turk Sedat Peker që besohet se jeton në Dubai. Dy burime thanë për “Middle East...

U pa në Vlorë me 5 autoblinda eskortë, kush është Sedat Peker me pseudonimin ‘bilbili’: Bos i mafies turke; ish-mbështetës i Erdogan që trazoi...

Sedat Peker, kohët e fundit është bërë një nga emrat më të përfolur në mediat e huaja, por dhe ato shqiptare, që prej deklaratës...

Arrestohet Boban Tomovski, krahu i djathtë i Sedat Pekerit, bosit të mafies që u kthye në armikun e Erdogan

Është arrestuar sot në aeroportin e Stambollit shtetasi maqedonas, Boban Tomovski, që konsiderohet si bashkëpunëtori i mafiozit të njohur turk, Sedat Peker. Ky i...

Mafiozi i njohur turk publikon videon: Erdogan dhe ministri i Brendshëm janë të lidhur me mafian, kanë vrarë, përdhunuar e kontrabanduar

Mafiozi më i njohur turk, Sedat Peker ka publikuar video me të dhëna për lidhjen e qeverisë me mafian. Presidentit Erdogan dhe ministrit të...

Artan Hoxha “plas bombën”: Në Shqipëri fshihet bosi i mafies turke, ish-mbështetës i Erdogan. E pashë në Vlorë me 5 makina eskortë

Gazetari i kronikës ka treguar detaje të pathëna më parë lidhur me Sedat Peker, i cilësuar si bosi i mafies turke. Hoxha tha se...

Lajmet e fundit