Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

sebastiano mali

Pas skandalit me TIMS, lihen të lirë Viktor Marku dhe Sebastiano Mali, të akuzuar për vrasjen e Hekuran Billës te “Komuna e Parisit”

Viktor Marku dhe Sebastiano Mali të cilët ishin si të dyshuarit kryesor për vrasjen e Hekuran Billës janë lënë të lirë. Bëhet me dije se...

Koordinoi atentatin ndaj Hekuran Billës, lihet në burg Sebastiano Mali, nipi i Prelë Markut i vrarë në Angli nga viktima

Gjykata ka dhënë masën arrest me burg për Sebastiano Malin i arrestuar si bashkëpunëtor në vrasjen e 40 vjeçarit Hekuran Billa, më 11 qershor...

Arrestohet në Mal të Zi Viktor Marku, i dyshuari kryesor në vrasjen e Hekuran Billës tek Komuna e Parisit

Është arrestuar në Tuz të Malit të Zi afër Podgoricës, Viktor Marku, vëllai i Prel Markut, i cili u vra në vitin 2006 në...

Dyshohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Hekuran Billës, zbardhet dëshmia e Sebastian Malit: Nuk kam lidhje me atentatin, isha aty pasi shikoja një vajzë…

Sebastiano Mali është arrestuar nga policia ditën e djeshme si bashkëpunëtor në atentatin që iu bë 40 vjeçarit Hekuran Billa te "Komuna e Parisit"....

FOTO/ Ky është 22-vjeçari i arrestuar për ekzekutimin e Hekuran Billës tek Kristali, është nipi i viktimës që Hekurani vrau në Angli

Personi që shihni në foto është Sebastiano Mali, 22 vjeç. I riu ka ka informuar atentatorët për ekzekutimin e 40 vjeçarit, Hekuran Billa, më...

Lajmet e fundit