Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Saviti

E gjuan me grushta dhe shkelma, reperi i njohur tërheq zvarrë të dashurën në ashensor (VIDEO)

Një incident i ndodhur në Hollywood po bën xhiron e rrjeteve sociale. Në pamjet e publikuara shihet reperi Quavo, i cili tërheq zvarrë ish-të...

Lajmet e fundit