Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

sauna

Vdekja e 4 turistëve rusë në Hotel “GLORIA PALACE”, Ambasada njoftohet për shtetasit e saj, Policia merr në pyetje pushuesit e tjerë dhe stafin

Ambasada e Rusisë në Shqipëri, është njoftuar për ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Qerret, Kavajë, ku 4 turistë rusë janë...

TRAGJEDIA në QERRET, policia njoftim zyrtar: Katër shtetasit rusë dyshohet se janë asfiksuar në ambientet e saunës

Policia ka dhënë njoftimin zyrtar mbi tragjedinë që ndodhi mbrëmjen e sotme në një hotel në Qerret të Kavajës, ku 4 turistë rusë u...

Me bikini në sauna, Klaudia Pepa tregon trupin dhe linjat perfekte (Foto)

Balerina shqiptare Klaudia Pepa është shumë aktive në rrjetin social 'Instagram'. Shpeshherë ajo poston foto me rroba banjo dhe duke kërcyer....

Lajmet e fundit