Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

sauk

Mjeti humb kontrollin dhe përplaset me bordurën anësore, plagosen dy persona në Sauk (FOTO)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e rrethrrotullimit të Saukut, në kryeqytet. Burime bëjnë me dije se një mjet ka humbur...

Me shpejtësi deri në 175 km/h në Sauk, shoferët nuk “zënë mend”, për tre orë Policia heq 5 patenta dhe gjobit 11 të...

Policia vijon kontrollet me radar në aksin Sauk – Teg, për të bërë të mundur parandalimin e aksidenteve. Policia njofton se gjatë 3 orëve monitorim...

Me shpejtësi vrastare dhe me patentë të hequr, arrestohet 29 vjeçari që po “fluturonte” pranë mbikalimit të Saukut

Edhe pse aksidentet nuk kanë të ndalur, duket se të rinjtë nuk do të vënë mend. Mbrëmjen e djeshme policia ka ndaluar një 29-vjeçar, i...

Plagosja e 2 të afërmve të kandidatit të LSI-së në Sauk, policia jep njoftim zyrtar për ngjarjen, shpallen në kërkim 3 autorët

Policia ka dhënë një njoftim zyrtar për plagosjen e dy të rinjve në Sauk, të afërm të një kandidati për deputet të LSI-së. Mësohet se...

“Është një shtëpi në Sauk, e vjedh dot apo jo?” Zbardhen përgjimet e grabitësve të vilave në Tiranë, si i gjenin në Google Maps...

5 persona ranë në prangat e Forcave Operacionale gjatë një operacioni që u bë dy ditë më parë në zonën e Liqenit të Thatë,...

Vodhën vilën në Sauk dhe morën mijëra euro, kush janë 5 të arrestuarit; dy të dënuar më parë, njëri me burgim të përjetshëm (DETAJE-EMRAT)

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me operacionin që u zhvillua ditën e djeshme në Liqenin e Thatë, Tiranë. Bëhet me dije së në...

Shkrumbohet nga flakët një makinë në Tiranë (FOTO)

Një automjet është përfshirë nga flakët këtë pasdite në autostradën Tiranë. Nga burime paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur në Sauk, pranë Liqenit të...

Plas SHERRI mes 4 personave në Sauk, plagosen me sende të forta dy vëllezërit binjakë, largohen autorët

Një sherr me sende të forta mes 4 personave ka ndodhur ditën e sotme në Sauk të Vjetër. Për pasojë kanë...

Të shtënat me armë zjarri, zbulohet identiteti i të plagosurit pranë Sanatoriumit (Emri-Detaje)

Një 36-vjeçari është gjetur i plagosur me armë zjarri pasditen e sotme në zonën e Saukut. Mësohet se i plagosur ka...

Prej vitesh e harruar, shtohet një park i ri në kryeqytet

Zona e Saukut do të ketë së shpejti një park lojërash për fëmijë. Bashkia e Tiranës po vazhdon me ritëm të...

Lajmet e fundit