Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

Sarandë

Ndërtim pa leje në Sarandë dhe Himarë, arrestohen 3 persona, një grua procedohet penalisht, 2 të tjerë shpallen në kërkim (EMRAT)

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë, 2 janë proceduar penalidht dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim nga policia e Vlorës,...

Lajmet e fundit