Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

Sarajeve

Vizitat në kryeqytetet e Ballkanit Perëndimor, Mogherini anulon njërën prej tyre

Shefja e politikës së jashtme të Bashkimit Europian, Federica Mogherini, ka anuluar sot vizitën në Bosnje-Hercegovinë, konfirmoi përfaqësuesi special i BE-së në këtë vend....

“Qeveria shqiptare orienton nxënësit drejt arsimit profesional”, Turdiu: Mundësi më e mirë për të rinjtë dhe bizneset

Ky është një projekt rajonal dhe unë falenderoj në radhë të parë British Council për marrjen e kësaj nisme. Ne si Këshill i Bashkëpunimit Rajonal kemi...

Menduan se po hanin byrek me spinaq por brenda kishte hashash, një grua shpallet në kërkim

Disa qytetarë të Sarajevës në Bosnjë dhe Hercegovinë janë dërguar në spital pasi kishin luhatje emocionesh. Ata janë shprehur se diçka u kishte ndodhur...

Lajmet e fundit