Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Sarah Dougher

U bë nënë në moshën 45-vjeçare pas luftës me kancerin e gjirit, këngëtarja tregon peripecitë dhe vuajtjet

Planet fillestare të Sarah Dougher për të pasur fëmijë u ndërprenë nga kanceri i gjirit në moshën 35 vjeç. Kjo ishte arsyeja përse këngëtarja u...

Lajmet e fundit