Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

sara

Media ekuadoriane zbulon episodin: Arbër Çekaj e ngarkonte vetë kokainën, erdhi me një vajzë me emrin Sara! Punëtori e spiunoi

"Pesëmbëdhjetë vjet më parë, mafia ballkanike gjeti një 'degë' në Ekuador për operacionet e trafikut të kokainës nga Amerika e Jugut në Evropë. Kjo...

Sara Hoxha sërish shtatzënë? Ledri Vula trazon rrjetin me postimin e fundit

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të dashur për publikun. Me ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre Poem, ata...

Sara nuk mban lotët, puthja e saj me Dj Pm xhindos Fifin: Për mua është shumë e rëndë

Puthja e Pajtimit dhe Sarës ka hapur debate në shtëpinë e “Big Brother”. Ka qenë Fifi ajo e cila e shqetësuar i është kundërvënë...

Krijohet çifti në “Big Brother VIP”? Dj Pm dhe Sara japin puthjen e parë

Pas shumë ngacmimesh dhe përqafimesh puthja e parë mes Dj PM dhe Sarës ka ardhur.  Në orët e para të mëngjesit të ditës së...

Vip-ja Antonela “turbullon” ujrat, fillon të ngacmojë DJ PM, Sara nuk kontrollon veten: Do ta fus me gotë kokës!

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Antonela Berisha, është banorja më e re e shtëpisë më të famshme “Big Brother Vip”. Sa hyri në shtëpi ajo filloi të...

“U dolën tangat duke bërë twerk”, plas “sherri”, Sara përplaset me Einxhelin dhe Beniadën

Beniada dhe Einxhel ishin një ndër çiftet më të pëlqyera gjatë provës javore duke kërcyer tëerk. Mrëpo në lidhje me këtë provë mësa duket “gricjet”...

Krijohet çifti i parë në Big Brother? Banorët ngrenë dolli për…

Banorët mbrëmë kanë shijuar një darkë të gjithë së bashku duke lënë pas konfliktet dhe keqkuptimet. Të gjithë banorët kanë shijuar ushqimin e përgatitur nga...

APELI/“E gjeta bashkë me motrat duke shitur misra”, Arben Malaj tregon historinë e trishtë të Sarës 10 vjeçe: Kurrë nuk kam parë sy më...

Ish-ministri socialist Arben Malaj ka treguar historinë e trishtë të Sarës 10 vjeçare, të cilën e ka takuar mbrëmjen e djeshme rreth orës 10...

“Sa vajzë e bukur, si sheqer”, nëna e Ledri Vulës rrëfen si u njoh me Sarën, partneren e të birit: Për mua është nuse...

Xheraldina Vula, nëna e reperit të njohur kosovar Ledri Vula ka treguar për herë të parë se si është njohur me Sarën, partneren e...

Ledri bëhet tapë, Sara merr në dorë timonin me barkun e rrumbullakosur, por e ‘detyron’ të bëjë fotografin

Sara Hoxha ka shkuar me pushime me Ledrin dhe këtë kohë kanë vendosur ta shfrytëzojnë duke u argëtuar më së miri. ...

Lajmet e fundit