Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

sara hoxha

Ledri Vula dhe Sara Hoxha gati për t’u bërë prindër për herë të dytë? Ja si përgjigjet reperi

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të pëlqyer dhe të komentuar në showbizin shqiptar. Ata shpesh pyeten nga ndjekësit dhe...

Çfarë ka Sara më shumë se të tjerat? Ledri Vula rrëfen se ia fitoi zemrën partnerja, “meraku” që ka për të voglën Poem

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë ndër çiftet më të pëlqyer  dhe komentuar në medien rozë. Së fundmi këngëtari ka treguar se çfarë kishte ndryshe...

Në pritje të ëmbël, Sara Hoxha zbulon gjininë e bebit (VIDEO)

Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të bëhen prindër për herë të tretë. Lajmin e bukur e bëri me dije në emisionin  “Ëndërrtjerrësit”. Moderatorët uruan...

Në pritje të ëmbël, Sara Hoxha dhe Ledion Liço prindër për herë të tretë

Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të bëhen prindër për herë të tretë. Lajmi i bukur është bërë me dije përmes promo-s së episodit...

Dy fjalë për Lori dhe Sara Hoxhën

Nga Nikoll Lesi Mbrëmë vonë në mesnatë e famshmja Arbana Osmani shpalli verdiktin e publikut shqiptar, Kosovë dhe Shqipëri, të cilët votuan për fituesin e...

Do ndodhë këtë vit? Sara Hoxha tregon nëse do ta shohim Ledionin në televizion

Sara Hoxha, një ndër trashgimtaret e “Top Medias” ka treguar mëngjesin e sotëm për sfidat e televizionit dhe marrëdhënien me partnerin e saj, moderatorin...

Një dasmë së shpejti në horizont? Sara Hoxha ngre dyshime me postimet e fundit

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë ndër personazhet më të pëlqyer dhe të ndjekur. Ata janë shumë aktivë në rrjetet sociale, ku shpesh postojnë...

Një dasmë së shpejti në horizont? Sara Hoxha ngre dyshime me postimet e fundit

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë ndër personazhet më të pëlqyer dhe të ndjekur. Ata janë shumë aktivë në rrjetet sociale, ku shpesh postojnë...

Si arush i vogël, kur Poema e Ledrit takohet me Dua Lipën

Një takim special ky mes Dua Lipës dhe Poem Blu, vajzës së vogël të Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës. Dje këngëtarja me origjinë nga...

Lum Sara që e ka! Përkëdheljet për të s’kanë fund, pas urimit të bukur Ledri Vula përgatiti një super festë për partneren e tij

Dje partnerja e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha fesoi ditëlindjn e saj. Sapo hyri mesnata, menjëherë “shpërthyen” urimet nga miqtë dhe familjarët, mirëpo ai...

Lajmet e fundit