Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

Sanna Marin

U shfaq e dehur dhe duke festuar me miqtë në video, kryeministrja finlandeze Sanna Marin lirohet nga akuzat

Kryeministrja finlandeze Sanna Marin është liruar nga të gjitha akuzat për sjelljet e pahijshme, në një video që qarkulloi gjatë verës ku ajo po...

Kryeministrja e Finlandës kërkon ndjesë për foton “topless” duke u puthur me një femër tjetër

Kryeministrja e Finlandës, Sanna Marin ka kërkuar falje për fotografinë dy grave duke u puthur me një grua tjetër teksa të dyja kanë ngritur...

Bëri testin e drogës pas festës, kryeministrja finlandeze rezulton negative

Testi i drogës, të cilit i është nënshtruar kryeministrja finlandeze, Sanna Marin, ka rezultuar negativ, bëri të ditur më 22 gusht Qeveria e Finlandës. Marin...

Testi i drogës del “negativ” për kryeministren e Finlandës, gratë publikojnë video në mbështetje të Sanna Marin

Kryeministrja e Finlandës nuk ka konsumuar drogë dhe testi i saj ka dalë negativ. Sanna Marin u detyrua të bënte testin e drogës tre...

Kush e urren gëzimin e të jetuarit të një lideri të suksesshëm

Nga Massimo Recalcati La Repubblica, 20 gusht Sanna Marin - kryeministrja e guximshme finlandeze - hyri në syrin e ciklonit mediatik dhe rrjeteve sociale sepse në...

U shfaq e dehur dhe duke festuar me miqtë, kryeministrja e Finlandës bën testin e drogës: Në adoleshencë…

Kryeministrja e Finlandës ka thënë se ajo ka bërë një testin e drogës, pasi u shfaq në nëj video duke kërcyer dhe festuar me...

Party “i egër” me miqtë në shtëpi, kryeministrja e Finlandës mes polemikave për të dhënë dorëheqjen pas videove private

Kryeministrja e Finlandës Sanna Marin e gjen veten në qendër të polemikave pasi një video e festës së saj me miqtë e saj u...

Vizita e kryeministres së Finlandës në Tiranë, ja dhurata simbolike që Rama i bëri Sanna Marin

Kryeministrja e Finlandës Sanna Marin, ishte sot në Tiranë ku zhvilloi një takim me homologun shqiptar Edi Rama. Pas një takimi në zyrën e...

Rama batuta me kryeministren e Finlandës: Shpresoj të vijë sërish në Shqipëri me vajzën dhe bashkëvuajtësin e saj, më tha se…

Kryeministri Edi Rama ka ftuar kryeministren finlandeze, Sanna Marin që të vizitojë sërish Shqipërinë. Rama tha se sot Marin kishte një vizitë të shkurtër në...

Rama në konferencë të përbashkët me homologen finlandeze: Mbështesim anëtarësimin e Finlandës dhe Suedisë në NATO

Kryeminisrtri Edi Rama gjatë një konference të përbashkët  me kryeminstren e Finlandës Sanna Marin, tha se Shqipëria mbështet anëtarësimin e Finlandës dhe Suedisë në...


Lajmet e fundit