Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

sang

Protesta kundër HEC-eve: Banorët përplasen me Policinë, shoqërohen 19 persona

Përplasje mes banorëve dhe forcave të policisë kanë ndodhur ditën e sotme në “Rrugën e Kombit”, ku janë shoqruar për në komisariat 19 persona. Dhjetra ...

Lajmet e fundit