Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

sandri sulaj

Operacionet e befasishme të FNSH-së dhe Policisë së Vlorës, goditen dy raste të armëmbajtjes pa leje, dy të rinj në pranga (EMRAT)

Dy të rinj kanë rënë në prangat e Policisë së Vlorës dje, pas operacioneve dhe kontrolleve të befasishme të ushtruara nga FNSH-ja, në ambiente...

Lajmet e fundit