Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Sander Lleshi

Ministri Lleshaj jep njoftimin e rëndësishëm: Nga nesër mund të aplikoni për pasaportë pa formular policie, lini orar online

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka njfuar se duke filluar nga dita e nesërme qytetarët mund të aplikojnë për pasaportë pa patur nevojë për...

‘Lufta’ kundër dëmtuesve të lumenjve, Lleshaj inspektim në lumin Drin: Gjoba të larta dhe procedim penal për krimet ndaj mjedisit, të angazhuar për të...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka inspektuar ditën e sotme lumin Drin, në kuadër të programit që Policia e Shtetit ka filluar për kontrollin...

‘Kemi pamjaftueshmëri ligjesh për pandemitë’, Lleshaj: Kush vret me virus të ndëshkohet si ai që vret me armë

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka folur për ndryshimet në Kodin Penal. Lleshaj tha se Shqipëria ka pamjaftueshëmri ligjesh në lidhje...

Tragjedia nga tërmetet në Shqipëri, Lleshaj: Mirënjohje punonjësve në terren

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me situatën tragjike që ndodhet Shqipëria pas goditjes nga tërmetet. Përmes një...

Përballja e policisë me protestuesit e opozitës, ministri Lleshi zbulon ‘objektivin 110’ (E DESHIFRON NË STUDIO)

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi ka folur mbrëmjen e sotme për menaxhimin e protestave të opozitës, dhe gatishmërinë e policisë për tu përballur me...

Dhuna ndaj Sahit Dollapit, ministri Lleshi: Policia mund të ishte kursyer

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi shprehet se policia duhet të ishte kursyer në mjetet me të cilat u dhunua sekretari organizativ i PD Sahit...

Deklarata e Lleshit për Rinasin, Luan Rama: Justifikime, krimi sfidoi shtetin aty ku siguria duhet të ishte maksimale

Ish-deputeti i LSI Luan Rama ka reaguar pas deklaratës së ministrit të Brendshëm Sandër Lleshi, i cili u shpreh se konçesionari i cili duhet...

Policia private ‘Illyrian Guard’, ironizon Vasili: Qeveria është bërë njësh me mbjelljen e kanabisit

Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka komentuar vendimin për të krijuar Shoqërinë “Illyrian Guard”, e cila do të jetë me kapital...

Lajmet e fundit