Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

sander lleshaj

Ministri Lleshaj shpjegon procedurën e aplikimit: Emigrantët të deklarojnë adresën, kujt i ka skaduar Karta ID nuk mund të shërbehet  

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ditën e sotme ka inspektuar Drejtorinë e Përgjithshme të Gjendjes Civile, ku ka parë më nga afër emonstrimin e...

‘S’jap garanci për para të pista në zgjedhje’, Lleshaj: Nuk do jem përgjithmonë në këtë post

Ministri i Mbrojtjes, Sandër Lleshaj nuk e ka hedhur poshtë mundësinë që në zgjedhjet e 25 prillit të qarkullojnë lekë të pista, të akomuluara...

Në studio pa maskë, Lleshaj: Vetëm në shtëpi mund të më kapni pa të

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj e quajti perfekt bashkëpunimin e policisë me qytetarët, lidhur me pandeminë dhe aktin normativ të miratuar për mbajtjen e...

Akuzat e kreut të Sindikatës së Policëve, habit Lleshaj: Ajo nuk përfaqëson policinë, efektivët nuk janë anëtarë të saj

Pas akuzave të kreut të Sindikatës së Punonjësve të Policisë, Sadetin Fishta, se ka pasur vonesa në lidhje me pajisjen e elektivëve me veshmbathje,...

Ministri Lleshaj kritik ndaj Komisariatit të Skraparit: Nuk bënë asgjë për të goditur kanabisin, ka edhe efektivë të implikuar

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ditën e sotme ka zhvilluar një takim me strukturat drejtuese të Drejtorisë Vendore të Policisë Berat dhe Komisariateve të...

Akuzat e Vangjel Tavos, kundërpërgjigjet ministri Lleshaj: Asnjë qytetar nuk lëvizet në adresë të re zgjedhore pa vullnetin e tij, këta druhen se i...

Pas akuzave të ish-ministrit të LSI Vangjel Tavo, i cili tha se atë dhe familjen e tij i kanë hequr emrat nga Dropulli me...

‘I padenjë’, Salianji sulmon Lleshaj: Policët nuk të meritojnë ty si ministër

Ka shkaktuar reagime të forta fjala e ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj drejtuar deputetit Myslim Murrizi në Kuvendin e Shqipërisë ditën e djeshme, ku...

‘Polic ke qenë dhe polic ke mbetur’, Sandër Lleshaj kërkon falje dhe sqaron: Asnjëherë nuk e përdor me kuptim të keq fjalën polic, Murrizit...

Ka shkaktuar reagime të forta fjala e ministrit Lleshaj drejtuar deputetit Myslim Murrizi në Kuvendin e Shqipërisë ditën e djeshme, ku ministri iu drejtua...

Sandër Lleshaj kërkon rritje page për Policinë e Shtetit: Kemi nevoja të mëdha për investim

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka kërkuar rritjen e pagave për punonjësit e policisë së Shtetit. Gjatë fjalës së tij në...

Lleshaj nga Libani: Kemi kontaktuar me 25 shqiptarë në kamp, por morëm 5. Fëmijët atje janë të terrorizuar, me sy të shuar dhe pa...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, në një lidhje të drejtpërdrejt nga Libani me gazetaren Eni Vasili, tha se kampi Al-Hol është një kamp ferri,...

Lajmet e fundit