Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

sander lleshaj

E mbajti dy javë “pezull”, më në fund Sandër Lleshaj dhe Ilir Meta përballë njëri-tjetrit (Fotogaleri)

Vetëm një ditë pas miratimit në Kuvend, ministri i ri i Brendshëm Sandër Lleshaj është betuar në Presidencë. Gjatë ceremonisë Lleshaj...

Sandër Lleshaj betohet sot para Metës si ministër i Brendshëm

Sandër Lleshaj betohet sot si ministër i Brendshëm. Kreu i ministrisë së Brendshme do të betohet pasditen e sotme para...

Kuvendi voton dekretin e Metës për Lleshin dhe buxhetin e 2019-ës

Mazhoranca ka miratuar në seancën e sotme plenare projektbuxhetin për vitin 2019. Me 77 vota është votuar edhe dekreti i presidentit...

Ministri Lleshaj vijon turin në qytetin e Beratit: Të ndalen guroret në Tomorr

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka vijuar turin e takimeve me krerët e policisë në qytete, duke u ndalur këtë herë në Berat. ...

Ngjarjet kriminale, zv/ministri i Brendshëm takim me drejtuesit e Policisë së Shkodrës

Zv/ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka shkuar në Shkodër për të zhvilluar një takim me drejtuesit e drejtorisë së policisë të këtij qarku. ...

‘Rama qan për Lleshajn’, deputeti ironizon Ramën: Mos ngatërro punët e shtetit me ato të shpirtit

Mbaje veten kryeminister se le nam mos ngaterro punet e shtetit me punet e shpirtit.  

Lajmet e fundit