Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

sander lleshaj

Ndryshime të rëndësishme në Policinë e Shtetit, rikthehet në detyrë drejtori i akuzuar nga Rama për ndërtim pa leje

Ndryshime të rëndësishme kanë ndodhur në Policinë e Shtetit në ditët e fundit, ku mësohet se është larguar drejtori i Policisë së Qarkut Dibër,...

“Vrasje e paguar dhe paralajmëruar POLITIKE”, Sandër Lleshaj reagon për ngjarjen në Elbasan: Ndaloni çmendurinë!

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për ngjarjen e rëndë të ndodhur mesditën e sotme në Elbasan, ku si pasojë e një shkëmbimi...

“I lënë në hije” pas dorëheqjes, Sandër Lleshaj flet për angazhimin politik: S’mund të bëhem punëtor partie, të shkoj derë më derë…

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nuk ka qenë shumë aktiv në politikë pasi dha dorëheqjen nga posti që mbante, ndërkohë që nuk u përfshi...

“Bllokimi i Rinasit nuk zgjidhet me ushtri dhe polici”, Lleshaj thirrje palëve: Duhet dialog

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dhënë një mendim për situatën e krijuar në aeroportin e Rinasit. Në një intervistë për A2 Business, Lleshaj është...

U akuzua për përdhunimin e jetimes, ish-shefi i Policisë Fushë-Arrëz: Urdhrin e dha Sandër Lleshaj, edhe pse vërtetova pafajësinë s’ më kthyen në punë

Ish-shefi i Policisë Fushë-Arrëz, Izmir Duraku ka folur për historinë e përdhunimit të një vajze jetime në vitin 2015., Ai është...

FOTO/ Pas shkarkimit Sandër Lleshaj ‘zhvishet’ nga kostumi zyrtar, eksploron malet e Shqipërisë me veshje sportive dhe syze dielli

Ish-Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka publikuar një foto në rrjetet sociale, pas shkarkimit nga detyra. Ndryshe nga sa e kemi...

Pas dorëheqjes së Sandër Lleshajt, Rama takon kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçi

Pas dorëheqjes së Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me kryetarin e Kuvendin. Sipas informacioneve,...

Sandër Lleshaj: Nuk kam patur marrëdhënie të NGROHTË me Ramën, humbjen e një fëmije e kam përjetuar vetë

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është shprehur në emisionin “Opinion” se asnjëherë nuk ka patur një marrëdhënie të ngrohtë me kryeministrin Rama, ashtu siç...

Lleshaj i jep fund dyshimeve: Kryeministri e ka pranuar dorëheqjen time, ka qenë i detyruar se ishte e parevokueshme

Sandër Lleshaj, tashmë ish-ministër i Brendshëm i ka dhënë fund dyshimeve nëse kryeministri Rama e ka pranuar apo jo dorëheqjen e tij. ...

FOTO/ Dhjetëra policë rrethojnë zyrën e Sandër Lleshajt, përgatiten për protestën e paralajmëruar

Qindra të rinj u mblodhën ditën e djeshme për të protestuar pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha. Ata kanë paralajmëruar se...

Lajmet e fundit